ثبت مشاور

قهرمانی تیم مهرام در بسکتبال نونهالان

تاریخ : 1396.02.24
نویسنده : Basketball Doost
نظرات : 0

بسکتبال دوست : هیات بسکتبال استان قم در نخستین سال بعد از برگزاری مجمع انتخابات این هیات ورزشی و مشخص شدن رئیس جدید خود یعنی مرتضی سخایی، اقدام به برگزاری لیگ‌های رده‌های سنی پایه این رشته برای ایجاد پویایی و پیشرفت در این رشته ورزشی کرد.

 

بسکتبال قم

 

به همین منظور در این هیات ورزشی برای برگزاری لیگ‌های مینی‌بسکتبال، نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برنامه‌ریزی شد و از نخبه‌های بسکتبال قم تا بازیکنان شاخص و با تجربه رده سنی بزرگسالان، در این پنج لیگ حضور یافتند و قابلیت‌های فنی خود را به نمایش گذاشتند.

یکی از مشکلات هیات بسکتبال استان قم در مسیر برگزاری با کیفیت رقابت‌های باشگاهی لیگ بسکتبال در قم، مواجهه با کمبود سالن اختصاصی برای متمرکز کردن تمام حواس خود به این رقابت‌ها بود، به همین دلیل این هیات مجبور به برگزاری لیگ قم در چند سال از جمله سالن شهید امجدی و سالن شهید بروجردی دانشگاه قم کرد.

یکی از لیگ‌های جذاب و تماشایی بسکتبال باشگاه‌های قم، در رده سنی نونهالان و بین نخبه‌ها و استعدادهای آینده‌دار این رشته به انجام رسید و در نهایت این بسکتبالیست‌های دو تیم مهرام و پویان بودند که با برتری مقابل حریفان خود مجوز حضور در دیدار نهایی را کسب کردند.

بعد از انجام بازی‌های مقدماتی و پلی‌آف، تیم‌های مهرام و پویان در فینال رقابت‌های فصل 96 – 1395 لیگ بسکتبال نونهالان قم رو در روی یکدیگر قرار گرفتند، دیداری که علاقمندان زیادی با حضور در سالن مسابقه دیدن کردند و سرانجام این مهرام بود که برابر حریف خود با اختلاف 12 امتیاز به برتری رسید.

دیدار تماشایی مهرام و پویان سرانجام با برتری 47 بر 35 به سود مهرام تمام شد تا این تیم بالاتر از دیگر رقبای خود جشن قهرمانی بگیرد و هیات بسکتبال استان قم نیز از برگزاری با کیفیت این رقابت‌ها برای شناخت بهترین‌ها به منظور اعزام به مسابقات سال 1396 بسکتبال نونهالان کشور استفاده کند، ضمن اینکه تیم رامش عنوان سوم این دوره از رقابت‌ها را به دست آورد.


فیلم و سریال تصادفی


کلید واژه ها :
تیم نوهالان قم
دسته بندی :  بسکتبال آقایان

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا