ثبت مشاور
» » فعالیت رشته‌های میکرو و مینی بسکتبال در خراسان

فعالیت رشته‌های میکرو و مینی بسکتبال در خراسان

تاریخ : 1396.02.29
نویسنده : modiriat
نظرات : 0
بازدیدها : 609

بسکتبال دوست : علیرضا زهی اظهار داشت: با جلساتی که در سال 96 در کمیته فنی هیئت بسکتبال استان تشکیل دادیم در سال جاری در رشته‌های میکرو و مینی بسکتبال را فعال خواهیم کرد که در این راستا همایشی را در پارک ملت انجام دادیم که از این همایش استقبال خوبی توسط خانواده‌ها شد.

 

بسکتبال خراسان

 

وی تصریح کرد: همچنین نشستی را در سال جاری با شهرستان‌های استان برگزار کردیم که هدف از این کار اطلاع از آگاهی مشکلات آنها بود تا پس از شناسایی برای رفع آنها اقدام کنیم.

نایب رئیس هیئت بسکتبال استان خراسان‌رضوی گفت: از مشکلات شهرستان‌های استان کم بودن تعداد مربیان و امکانات سخت‌افزاری است که با بررسی این موضوع به دنبال رفع این مشکلات هستیم که در این راستا آموزش مربیان و ارتقا سطح مربیان شهرستانی را در برنامه داریم تا دانش این مربیان را افزایش داده و به روز رسانی کنیم.

زهی خاطرنشان کرد: دو تیم استان در لیگ یک بسکتبال حضور داشتند اما به جمع چهار تیم برتر راه نیافته و از صعود به لیگ برتر بازماندند که یکی از این تیم‌ها نماینده هیئت و دیگر پارسا مشهد بود.

 وی اظهار داشت: از مشکلات در هیئت استان نبود اسپانسر و عدم حمایت سازمان‌ها برای تیم‌داری در لیگ برتر است و در لیگ برتر فعلی بسکتبال چهار تیم از شهرداری‌های کشور در لیگ حضور دارند که ما نیز در این راستا نشستی را با شهرداری برای تیم‌داری برگزار خواهیم کرد.

نایب رئیس هیئت بسکتبال استان خراسان‌رضوی گفت: هیئت استان اقداماتی خوبی انجام داده است و کمک سازمان‌ها و ارگان‌های استان به بسکتبال می‌تواند به رشد این ورزش در استان کمک کند.

زهی بیان کرد: در حوزه بانوان در رشته بسکتبال اقداماتی خوبی صورت گرفته که در حوزه بانوان دو تیم از استان در لیگ شرکت کرده و تیم بانوان ما به مسابقات لیگ دسته A راه یافته است و در سال 95 تیم‌ استان در رده جوانان مقام دوم کشور را کسب کرد.

کلید واژه ها :
میکرو بسکتبال
دسته بندی :  مقالات

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا