ثبت مشاور

توضیحات سجاد مشایخی درباره پیروزی نفت آبادان

تاریخ : 1396.02.20
نویسنده : Basketball Doost
نظرات : 0

بسکتبال دوست : سجاد مشایخی درباره پیروزی نفت آبادان مقابل دانشگاه آزاد در دومین بازی مرحله نیمه نهایی اظهار داشت: دو بازی خیلی سخت را پشت سر گذاشتیم. جلوی تماشاگران خودمان بودیم و حتما باید به پیروزی می‌رسیدیم تا با دو برد و با روحیه بالا به تهران برویم. مسابقه دوم یک مقدار گره خورده بود. حلقه با ما همراهی نمی‌کرد و همچنین رایان بازیکن خارجی‌مان در همان ابتدا مصدوم شد.

 

بسکتبال آبادان

وی ادامه داد: او یار خارجی است و قدرت شوت زنی بالایی دارد و به همین دلیل اجازه نمی‌دهد دفاع حریف جمع شود. ما هم روی عملکرد او حساب کردیم و به یک باره مصدوم شد.

ملی‌پوش بسکتبال نفت آبادان در مورد اینکه چرا در بازی دوم مانند مسابقه اول نبودید آیا غرور باعث این موضوع شده بود یا خیر، گفت: دانشگاه آزاد تیم بسیار خوبی است و ما هم در بازی اول فشار زیادی را تحمل کردیم اما مغرور نشده‌ایم و همانطور که گفتم یک مقدار بازی گره خورده بود. 

مشایخی در مورد اینکه مسئولان دانشگاه آزاد نسبت به صحنه آخر بازی معترض بودند، گفت: حرکت آخر که تبدیل به امتیاز ما شد خطا نبود، چون بازیکن ما دریبل نزد، اما برخی با مصاحبه‌های خود حاشیه درست می‌کنند. اشکالی ندارد ما هم بعد از اینکه به فینال صعود کردیم پاسخ این مسابقات را خواهیم داد و صحبت‌های آنها را جبران خواهیم کرد.

وی با اشاره به مسابقه سوم گفت: هنوز هیچ چیز تمام نشده است و برای صعود نیاز به یک برد دیگر داریم. انشاالله روز جمعه در تهران هم کار را تمام می‌کنیم و اینکه دانشگاه آزاد تماشاگر ندارد برای ما خوب است.

دسته بندی :  بسکتبال آقایان

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا