ثبت مشاور

دانلود قسمت نوزدهم افعی تهران afei e tehran

تاریخ : 1403.02.10
نویسنده : Basketball Doost
نظرات : 0

بسکتبال دوست : سريال نمايش خانگي با نام افعی تهران afei e tehran که در حال حاضر شما بيننده قسمت نوزدهم 19 سريال افعی تهران afei e tehran ، هستيد ، با هدف جذب هر چه بيشتر مخاطبان ، توليد و عرضه شده و به علت رقابت شديد در ميان توليد کنندگان سريال هاي نمايش خانگي و بخصوص سريال افعی تهران قسمت نوزدهم 19 afei e tehran ، روزانه دانلود سريال افعی تهران بيشتر و بيننده جديد جذب مي نمايد .

 

 دانلود افعی تهران - قسمت نوزدهم 19

تاریخ انتشار : بزودی 

کیفیت 480   کیفیت 720

 

کیفیت 1080   کیفیت 1080HQ

 

کیفیت BLURY   تمام کیفیت ها 

 

 

 

 

کارگردان سریال افعی تهران قسمت نوزدهم 19 چه کسی است ؟

افعی تهران afei e tehran را سامان مقدم که یکی دیگر از کارگردانان مطرح است ، بر عهده دارد . و کارگردانی قسمت نوزدهم 19 افعی تهران نیز بر عهده سامان مقدم است .

 

اسامی بازیگران سریال افعی تهران قسمت نوزدهم 19 afei e tehran

اسامی بازیگران سریال افعی تهران در قسمت نوزدهم 19 عبارتند از : پیمان معادی ، پژمان جمشیدی ، سحر دولتشاهی و .. و همچنین هنرمندان جدید در عرصه بازیگری با نقش های کوتاه و یا اصلی در سریال افعی تهران قسمت نوزدهم 19 هنرنمایی کرده اند .

 

داستان سریال afei e tehran افعی تهران قسمت نوزدهم 19 درباره چیست ؟

این سریال با موضوع کمدی سیاه و اجتماعی ساخته شده و خلاصه کلی داستان سریال افعی تهران در قسمت نوزدهم 19 ، در مورد خلاصه داستان سریال "افعی تهران" باید گفت که این سریال یک سریال کمدی سیاه و اجتماعی است که بیش از پیش به سرگرم کردن بیننده با هدف طنز می پردازد . این سریال توانسته مسائل روز را به تصویر بکشد و ذهن بیننده را به چالش اندازد . سریال "افعی تهران" به کارگردانی سامان مقدم و نویسندگی پیمان معادی ساخته شده است و در مراحل پایانی تولید قرار دارد و یک سری ماجراهای جالب است که داستان را مهیج تر و دلنشین تر کرده است .

 


فیلم و سریال تصادفی


نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا