ثبت مشاور

تیمهای برتر بسکتبال قم اعلام شدند

تاریخ : 1396.07.05
نویسنده : Basketball Doost
نظرات : 0
بسکتبال دوست : رئيس هیأت‌ بسكتبال استان قم گفت: مسابقات بسكتبال بانوان و دختران باشگاه‌هاي قم با معرفي تيم‌هاي اول تا سوم رده‌هاي سني مختلف به كار خود پايان داد.

اسامی تیم ملی بسکتبال بانوان ایران

مرتضی سخایی اظهار کرد: مسابقات رده‌های مختلف سنی بسکتبال استان قم در بخش بانوان با حضور بازیکنان مستعد و آینده‌دار رده‌های سنی پایه و همچنین چهره‌های شاخص و با تجربه این رشته در رده سنی بزرگسالان به انجام رسید.

وی ادامه داد: در رده‌های سنی پایه رقابت جذابی بین تیم‌های میکرو بسکتبال، مینی‌بسکتبال و نوجوانان به انجام رسید که جا دارد از زحمات و تلاش‌های نایب‌رئیس هیأت‌ و همکاران پرتلاش و دلسوز این رشته در بخش بانوان به واسطه تلاش برای توسعه بسکتبال قم در این بخش تقدیر کنیم.

رئیس هیأت‌ بسکتبال استان قم با اشاره به تیم‌های برتر مسابقات رده سنی بزرگسالان بسکتبال بانوان قم، اضافه کرد: در پایان این رقابت‌ها تیم نرگس (الف) بالاتر از سایر رقبا بر سکوی قهرمانی ایستاد، تیم نرگس (ب) عنوان نایب‌قهرمانی را کسب کرد و تیم خلیج فارس سوم شد.

وی خاطرنشان کرد: در رقابت‌های رده سنی نوجوانان بسکتبال باشگاه‌های قم مقام نخست و عنوان قهرمانی به تیم نرگس (الف) تعلق گرفت، دختران بسکتبالیست آینده‌دار و مستعد تیم نرگس (ب) نایب‌قهرمانی را به خانه بردند و تیم دختران سپاکو موفق به کسب رتبه سوم شد.

سخایی با اشاره به برترین‌های رده مینی‌بسکتبال دختران قهرمانی استان قم، عنوان کرد: تیم نرگس (الف) با عبور از سد دیگر رقبای خود قهرمان شد، تیم دختران بهجت رتبه دوم را به دست آورد و تیم بسکتبال دختران باشگاه رضائیان با کسب رتبه سوم به کار خود پایان داد.

وی به تیم‌های برتر مسابقات میکرو بسکتبال قم نیز اشاره و عنوان کرد: مقام اول تا سوم  این دوره از مسابقات به تیم‌های نرگس، رضائیان و مریم تعلق گرفت و در پایان این پیکارها جا دارد از تمام باشگاه‌های شرکت کننده و مسوولان برگزارکننده مسابقات به ویژه خانم گلی و خانم حیاتی مربی تیم خلیج‌فارس تقدیر کنیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

fars


فیلم و سریال تصادفی


دسته بندی :  بسکتبال بانوان

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا