ثبت مشاور

اظهارات حاتمی در رابطه با اردوی تیم ملی بسکتبال

تاریخ : 1396.03.04
نویسنده : Basketball Doost
نظرات : 0
بسکتبال دوست : چند ماه پیش باوئرمن، سرمربی پیشین تیم ملی بسکتبال بزگسالان ایران قرارداد خود را در آستانه مسابقات غرب آسیا فسخ کرد و به آلمان رفت، فدراسیون با توجه به نزدیک بودن زمان مسابقات غرب آسیا مهران شاهین طبع را به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب کرد که شاهین طبع پیشنهاد را رد کرد و فدراسیون مهران حاتمی را به عنوان سرمربی موقت تیم ملی معرفی کرد و ملی‌پوشان بسکتبال با هدایت این مربی به مسابقات غرب آسیا رفتند و عنوان نایب قهرمانی را کسب کردند.

حاتمی

 
اکنون طبق اعلام فدراسیون بسکتبال اردوی آماده‌سازی تیم ملی برای حضور در تورنمت چین از دوازدهم خرداد یعنی بعد از اتمام لیگ برتر آغاز می‌شود اما نامی از سرمربی عنوان نشده بود.

مهران حاتمی در خصوص هدایت تیم ملی بسکتبال ایران در تورنمت چین توسط وی اظهار داشت: اردوی تیم ملی دوازدهم خرداد آغاز می‌شود و من و کادر قبلی همچنان کنار ملی‌پوشان هستیم و این تیم را درحال حاضر هدایت می‌کنیم همچنین فهرست ۲۴ نفره دعوت‌شدگان به اردو را هم به فدراسیون ارائه کرده‌ام.

وی در پاسخ به این سوال که آیا نام صمد نیکخواه بهرامی و مهدی کامرانی در لیست وجود دارد تصریح کرد: در این مقطع از اردو نام این دو بازیکن در فهرست نیست.

حاتمی در پایان در پاسخ به این سوال که امکان دارد در دوره‌های بعدی این دو بازیکن به تیم ملی دعوت شوند گفت: هنوز چیزی مشخص نیست اما احتمال اینکه در مقاطع بعدی به تیم ملی دعوت شوند وجود دارد.
میزان

فیلم و سریال تصادفی


کلید واژه ها :
سر مربی تیم ملی
دسته بندی :  مقالات

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا