ثبت مشاور

تلاش تیم بسکتبال با ویلچر برای برتری در مسابقات تورنتو

تاریخ : 1396.02.21
نویسنده : Basketball Doost
نظرات : 0

بسکتبال دوست : سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر زیر ۲۳ سال درباره وضعیت تیم برای شرکت در مسابقات جهانی تورنتو کانادا گفت: هرچند در گروه بسیار سختی قرار داریم، اما تمام تلاش‌مان قرار گرفتن روی سکو است.

 

مسابقات تورنتو

 

حسن پالار درباره وضعیت تیم ملی بسکتبال با ویلچر زیر ۲۳ سال بعد از پایان اردوی دوم جهت شرکت در مسابقات جهانی تورنتو کانادا گفت: در این اردو روند تمرینات به خاطر آن که بسکتبالیست‌ها در کوران مسابقات قرار نداشتند، آن طور که انتظار داشتیم نبود و بسکتبالیست‌ها از آمادگی بدنی خوبی برخوردار نبودند. بنابراین سعی کردیم با پیاده کردن یکسری تمرینات بدنی و تکنیکی و تاکتیکی دوباره تیم را به آمادگی قبلی برسانیم. 

او زمان برگزاری اردوی بعدی تیم ملی را از ۲۲ تا ۲۹اردیبهشت و آخرین اردو را از ۷ خرداد تا ۱۳ خرداد قبل از اعزام تیم به مسابقات جهانی تورنتو کانادا عنوان کرد و گفت: تیم ایران در اولین دیدار خود در برابر تیم استرالیا که تیم قدرتمند و رقیب سرسختی برای تیم ماست، باید مبارزه کند و در سه دیدار بعدی به مصاف تیم‌های کانادا، برزیل و ایتالیا می‌رود. به هر صورت در گروه بسیار سختی قرار داریم و برای صعود به مرحله بعد باید با تمام توان بجنگیم تا ضمن حفظ جایگاه پنجمی دور قبل خود، بتوانیم به سکو نیز فکر کنیم.

پالار خاطرنشان کرد: در اردوی بعدی سعی خواهیم کرد با انجام کار بدنسازی و بالا بردن کیفیت کار تکنیکی و تاکتیکی تیم، آمادگی بسکتبالیست‌ها را به شرایط ایده‌ال و خوبی برسانیم تا در اردوی پایانی دیگر مشکلی از نظر آماده‌سازی تیم از جهت تکنیک و تاکتیک نداشته باشیم.

وی گفت: با روحیه و انگیزه بالایی که ورزشکاران دارند، من مطمئنم که ما می‌توانیم شرایط بهتری نسبت به دوره قبل داشته باشیم و حتی روی سکو قرار بگیریم.

سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر زیر ۲۳ سال در پاسخ به این پرسش که آیا مشکل ویلچر بسکتبالیست‌ها حل شد یا خیر؟ افزود: بسکتبالیست‌ها در حال حاضر نیز مشکلی از نظر داشتن ویلچرهای استاندارد ندارند، اما برای بالا بردن کارایی آن‌ها نیاز داریم که فدراسیون همکاری بیش‌تری با این تیم داشته باشد.

پالار در پایان با اشاره به کمبود تدارکات لازم برای آماده‌سازی تیم اظهار کرد: با توجه به این که از زمان کسب سهمیه مسابقات جهانی کانادا در بهمن سال گذشته تاکنون تیم از هیچ تدارکات برون مرزی برخوردار نبوده است، سعی داریم در اردوی بعدی با انجام چند دیدار دوستانه با تیم ملی بسکتبال با ویلچر بزرگسالان تیم را به شرایط آمادگی مطلوب و ایده‌الی برسانیم و از نظر تکنیکی و تاکتیکی آن‌ها را هماهنگ کنیم.


فیلم و سریال تصادفی


کلید واژه ها :
مسابقات جهانی تورنتو
دسته بندی :  بسکتبال با ویلچر

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا