تبلیغ شما اینجا نیست!
» » برگزاری سومین دیدار مرحله فینال لیگ برتر بسکتبال کشور

برگزاری سومین دیدار مرحله فینال لیگ برتر بسکتبال کشور

تاریخ : 1396.03.04
نویسنده : modiriat
نظرات : 0
بازدیدها : 475

بسکتبال دوست : سومین دیدار مرحله فینال لیگ برتر بسکتبال کشور پنج‌شنبه در سالن 17 شهریور آبادان برگزار خواهد شد و شاگردان مهران شاهین‌طبع گام سوم خود را برای رسیدن به جام قهرمانی این مسابقات بر خواهند داشت.

 

لیگ

 

پتروشیمی بندر امام که دیدارهای نخست و دوم خود را به ترتیب با نتیجه 80 بر 74 و 84 بر 62 مقابل این تیم به برتری رسیده، برای بالای سر بردن جام قهرمانی این رقابت‌ها تنها به یک پیروزی دیگر احتیاج دارد.

پیروزی که بدون شک با وجود ستاره‌هایی همچون حامد حدادی، بهنام یخچالی، محمد جمشیدی، مهراد آتشی، جیمز وایت، اوشین ساهاکیان و … هرگز دور از دسترس و دشوار نخواهد بود.

در آن سوی میدان نیز پالایش نفت آبادان هرگز حریف دست و پا بسته‌ای برای پتروشیمی بندر امام نخواهد بود و با استفاده از امتیاز میزبانی و جو وحشتناکی که هواداران متعصب این تیم در سالن 17 شهریور رقم می‌زنند مهران شاهین‌طبع و شاگردانش کار ساده‌ و آسانی در پیش نخواهند داشت.

اگر به امتیاز میزبانی و جو ورزشگاه، انگیزه بالای حماد سامری و بازیکنانی همچون سعید داورپناه، محمد حسن‌زاده، میثم میرزایی و بازی درخشان رایان ریچارد را نیز اضافه کنیم خواهیم دانست که هرگز نمی‌توان بازی فردا را پیش‌بینی کرد.

سرمربی تیم پتروشیمی بندر امام در مورد بازی سوم فینال می‌گوید: هر بازی شرایط خاص خود را دارد و نمی‌توان از الان پیش‌بینی بازی بعد را کرد اما آن چیزی که مشخص است تیمی که در شرایط بهتری باشد و در واقع تیم‌تر باشد، پیروز میدان خواهد بود.

مهران شاهین‌طبع خاطرنشان کرد: قطعاً ما تمام تلاش خود را برای بازی بعد انجام خواهیم داد و به دنبال کسب پیروزی در بازی سوم هستیم اما باید گفت همه چیز به شرایط بازی بستگی دارد.

بازیکن ملی‌پوش پتروشیمی بندر امام نیز در این رابطه اظهار کرد: پالایش نفت تیم بسیار خوب و قدرتمندی است، امیدوارم که در بازی سوم بتوانیم با دست پر از میدان خارج شویم و جام قهرمانی را بالای سر ببریم.

وی افزود: قطعاً بازی سختی در آبادان خواهیم داشت چرا که حریف در زمین خود بازی می‌کند و از امتیاز تماشاگر برخوردار است اما ما تیم حرفه‌ای هستیم و تلاش می‌کنیم پیروز بازی سوم شویم.

حماد سامری سرمربی پالایش نفت آبادان نیز در این باره گفت: همچون دو بازی گذشته تمام سعی و تلاش خود را به کار خواهیم بست اما اینکه چه امتیاز و نتیجه‌ای در این بازی رقم بخورد ما هیچ دخالتی در آن نخواهیم داشت.

به گزارش خبرگزاری فارس، در هر صورت باید منتظر یک بازی زیبا و جذاب ماند و دید که آیا پتروشیمی بندر امام با پیروزی در این دیدار جام قهرمانی را برای چهارمین بار بالای سر خواهد برد یا اینکه پالایش نفت آبادان کار را به بازی چهارم خواهد کشاند.

 

 

 

 

 

 

 

فارس خوزستان

کلید واژه ها :
لیگ بسکتبال کشور
دسته بندی :  بسکتبال آقایان

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا