ثبت مشاور

برگزاری مسابقه نهایی دو لیگ دیگر در رده‌های سنی نونهالان و نوجوانان

تاریخ : 1396.02.21
نویسنده : Basketball Doost
نظرات : 0

بسکتبال دوست : مرتضی سخایی اظهار کرد: بازی‌های فصل 96 – 1395 لیگ بسکتبال باشگاه‌های استان قم در روزهای پایانی خود قرار دارد و قهرمانان دو رده از چهار رده لیگ‌های این فصل این هفته معرفی می‌شوند و لیگ بزرگسالان نیز تا قبل از ماه مبارک رمضان قهرمان خود را خواهد شناخت.

بسکتبال

وی ادامه داد: هفته گذشته دیدارهای مرحله پایانی لیگ مینی‌بسکتبال باشگاه‌های قم را برگزار کردیم و قهرمان این رقابت‌ها معرفی شد، اما این هفته مسابقه نهایی دو لیگ دیگر در رده‌های سنی نونهالان و نوجوانان برای تعیین تیم‌های اول تا سوم برگزار خواهد شد.

رئیس هیأت‌‌ بسکتبال استان قم بیان کرد: رقابت‌های این فصل لیگ بسکتبال نونهالان باشگاه‌های استان قم با حضور پنج تیم به انجام رسید و در نهایت تیم‌های خلیج‌فارس، رامش، مهرام و پویان به مرحله نهایی رسیدند و از بین آنها دو تیم پویان و مهرام به فینال رسیدند و امروز برای کسب مقام قهرمانی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

وی خاطرنشان کرد: مسابقات لیگ بسکتبال رده سنی نوجوانان باشگاه‌های استان قم نیز با حضور 6 تیم برگزار شد و سرانجام تیم‌های مهتاب و ستارگان مجوز حضور در دیدار نهایی را کسب کردند تا این هفته برای کسب عنوان قهرمانی برابر یکدیگر به میدان بروند.

سخایی یاد آور شد: با برنامه‌ریزی انجام شده از سوی کمیته مسابقات هیأت‌‌ بسکتبال، دیدارهای نهایی لیگ‌های نونهالان و نوجوانان بسکتبال باشگاه‌های قم روز جمعه 22 اردیبهشت ماه به میزبانی سالن دانشگاه قم به انجام می‌رسد و پرونده این دو لیگ نیز رسما بسته خواهد شد.

وی با بیان اینکه امسال در مسابقات لیگ بزرگسالان باشگاه‌های استان قم نیز 9 تیم حضور داشتند، اضافه کرد: یک تیم به دلایل انضباطی از این لیگ کنار گذاشته شد و هشت تیم دیگر رقابت‌ها را ادامه دادند و هفته آینده دو بازی باقی مانده از مقدماتی این لیگ را برگزار می‌کنیم تا رده‌بندی تیم‌ها برای برگزاری مرحله پلی‌آف مشخص شود.


فیلم و سریال تصادفی


کلید واژه ها :
لیگ بسکتبال نوجوانان
دسته بندی :  مقالات

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا