ثبت مشاور

نظر نوری درباره تیم ملی بسکتبال جوانان

تاریخ : 1396.04.07
نویسنده : Basketball Doost
نظرات : 0

بسکتبال دوست : رضا نوری در گفت‌وگویی، در مورد عملکرد تیم ملی بسکتبال جوانان در اردوی صربستان اظهار داشت: این اردو کمک زیادی به ما کرد و توانستیم 5 بازی خوب و سنگین را انجام دهیم. در این بازی ها از تمام 15 بازیکنی که برده بودیم استفاده کردیم. در دو مسابقه می توانستیم پیروز شویم، اما هدف ما چیز دیگری بود و می‌خواستیم تمام بازیکنان در شرایط مسابقه قرار بگیرند.

 

نوری

 

وی با تاکید بر اینکه بزرگترین مشکل ما نیمکت نشین بودن بازیکنان در باشگاه ‌ها است، گفت: در بازی‌های تدارکاتی صربستان این موضوع کاملا نمایان بود و بچه‌ها استرس مسابقه داشتند، چون در لیگ آنچنان بازی نکرده بودند. چند بازیکن از جمله محمدحسین جعفری، صمدی، رضایی فر و رافی درغوکاسیان از شرایط بازی دور بوده‌اند.

سرمربی تیم بسکتبال جوانان ادامه داد: نمی‌دانم چرا بسکتبال مانند والیبال تیم ملی جوانان را در لیگ قرار نمی‌دهد. زمانی استرس بازیکنان کاهش پیدا می‌کند که دائم در شرایط مسابقه قرار بگیرند. به نظرم انجام یک مسابقه مساوی با 10 جلسه تمرین است و تمام ترس و نگرانی ما برای مسابقات جهانی همین خواهد بود. بهتر است برای آینده به این شکل برنامه ریزی شود.

نوری در مورد شرایط مسابقات جهانی گفت: بچه‌های ما واقعا خوب هستند و ما هم به دنبال این هستیم که بهترین نتایج را بگیریم و رتبه دوره قبل را بهبود ببخشیم.

مسابقات قهرمانی جوانان جهان از دهم تیر در قاهره مصر برگزار می‌شود و ملی پوشان کشورمان پنجشنبه هفته جاری راهی این کشور باشند.

 

 

 

 

 

 

 

وانا

 

کلید واژه ها :
تیم ملی جوانان
دسته بندی :  بسکتبال آقایان

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا